Reference

Projekt Pochopitelná matematika vznikl na základě velké poptávky studentů po efektivním doučování matematiky a po účelné přípravě na přijímací zkoušky.

V dnešní době jsou populární výuková videa, kde je všechno dynamické a studenti se lépe soustředí na mluvený výklad než na knížku. Tomu se snaží přizpůsobit i projekt Pochopitelné matematiky a pomocí videí, simulací a aplikací učí studenty nové poznatky, nebo prohlubuje ty stávající.

Reference od uživatelů:

„Moc vám děkuji, moc mi to pomohlo, jsem sice v 8. třídě ale to vůbec nevadí. A chtěla jsem vám říct, že se mi líbí váš „projekt“, kdy se snažíte pomoci nejen svým žákům, ale i jiným lidem, neskutečně si vaší práce cením.“
Nikola Podušková,
studentka 8. ročníku

„Paní profesorka Klimková byla tři roky mou třídní učitelkou a zároveň profesorkou matematiky a vždy na její hodiny budu rád vzpomínat.
Látku dokázala názorně a uchopitelně vysvětlit. Navíc byla i velice důsledná v jejím procvičování, takže pokud jsme s ní probírali nějakou látku, spolehlivě jsme si ji pamatovali i za několik dalších měsíců.
Na Gymnázium Jana Nerudy jsem přišel ze základní školy s neuspokojivou úrovní výuky matematiky, ale díky paní profesorce jsem v matematice během poměrně krátké chvíle neuvěřitelně poskočil, z čehož jsem těžil i v následujících letech.
Osobně si myslím, že erudovanějšího a kvalitnějšího mentora matematiky by člověk hledal velice těžko.“
Jan Habásko, absolvent GJN

Pro více informací mě prosím kontaktujte emailem na pochopitelnamatematika@gmail.com, nebo telefonicky 728 879 744